BURSA İFTAR MENÜLERİ 2019

Menülere geçmeden önce “Ramazan’da Dışarıda İftar Yapmamanız İçin 7 Neden” yazımı okumanızı tavsiye ederim.

İftar organizasyonu yapmak zordur. Hele ki kalabalık bir grupsanız herkese uygun bir mekan seçmek oldukça zor. Her mekanı ve menüsünü ayrı ayrı inceleyip karar vermeniz gerekir. 

Bursa Lezzet Durakları olarak 2019 Bursa İftar Mekanları menülerinin tamamını sizlere sunuyoruz. Böylece sadece tek bir sayfa içinde tüm menülere ulaşabilirsiniz. 

2019 yılı içerisinde ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılardan dolayı Bursa İftar Menüleri Fiyatlarının bir hayli yüksek olduğunu baştan belirtelim. Bu listeden bütçenize ve damak zevkinize uygun menüyü alfabetik sıraya göre seçebilirsiniz.

Bursa 2019 İftar Mekanları arasında Bursa Lezzet Durakları olarak fiyat kalite dengesi gözetildiğinde bizim favori 2 mekanımız var. Lezzet Izgara Etli Ekmek ve Nurullah Kebap iftar menülerini özellikle incelemenizi öneririz.

Özlüce Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı’nda bulunan Adabağlı Anadolu Mutfağı iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Adabağlı Anadolu Mutfağı iftar menüleri fiyatları; kaburga dolması menü 90 ₺, kavurma veya kuzu tandır menü 80 ₺, ve karışık ızgara kebap menü 75 ₺.

Adabağlı Anadolu Mutfağı hakkında ki değerlendirmemi buradan okuyabilirsiniz.

23 Nisan Mahallesi’nde bulunan bulunan Akçalar Et Mangal iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Akçalar Et Mangal iftar menüleri fiyatları; tavuk menü 45 ₺, köfte menü 50 ₺, ve karışık ızgara kebap menü 70 ₺.

Akçalar Et Manal hakkında ki değerlendirmemi buradan okuyabilirsiniz.

Bademli’de bulunan Anadolu Et Lokantası iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Anadolu Et Lokantası her gün ayrı bir menü ile müşterilerine hizmet vermekte olup  menü fiyatı 109 ₺’dir.

Heykel’de bulunan Atmosfer Fırın iftar menüleri aşağıdaki resimlerde yer almaktadır. Atmosfer Fırın iftar menüleri fiyatları; bursa kebabı menü 38 ₺, pideli köfte menü 36 ₺, ve döner menü 33 ₺.

Dikkaldırım, Kükürtlü ve Eker Meydan olmak üzere Bursa’da toplam 3 şubesi bulunan bulunan Beykapı Kebap iftar menüsü aşağıdaki resimde yer almaktadır. Beykapı Kebap iftar menüsü fiyatı 65 ₺.

Geçit’te bulunan Ceylanköy iftar menüleri aşağıdaki resimlerde yer almaktadır. Ceylanköy iftar menüleri fiyatları; mantar soslu piliç menü 45 ₺, ızgara köfte menü 49 ₺, hünkar beğendi menü 53 ₺ve karışık ızgara menü 64 ₺.

Nilüfer, Demirtaş ve Çatalfırın olmak üzere Bursa’da toplam 3 şubesi bulunan Ciğerci Tahsin iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Ciğerci Tahsin bu Ramazan’da müşterilerine ciğer menü ve köfte menü sunuyor, menü fiyatı ise 35 ₺.

Nilüfer’de Beşevler, Atabulvarı, Konak ve Niltim olmak üzere toplam 4 şubesi bulunan Ciğerci Yusuf Çal  iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Ciğerci Yusuf Çal iftar menüleri fiyatları; kebap menü 50 ₺ ve et menü 60 ₺.

Orhaneli Keles Yolu’nun 5.Km’sinde bulunan Çamlık Et Mangal iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Çamlık Et Mangal  iftar menüleri fiyatları; köfte menü 55 ₺, güveç menü 65 ₺ ve karışık et menü 70 ₺.

Küçük Sanayi’de bulunan Çamlık Et Mangal iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Çamlık Et Mangal  iftar menüleri fiyatları; köfte menü 55 ₺, güveç menü 65 ₺, karışık ızgara menü 70 ₺ ve döner menü 70 ₺.

Çamlık Et Mangal ile ilgili yazımı buradan okuyabilirsiniz.

Yunuesli’de bulunan Çamoğlu Et Mangal iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Çamoğlu Et Mangal  iftar menüleri fiyatları; köfte menü 35 ₺, karışık et menü 45 ₺, çamoğlu special menü 50 ₺.

Heykel ve Korupark’ta bulunan Çiçek Izgara Merkez iftar menüleri aşağıdaki resimlerde yer almaktadır. Çiçek Izgara Merkez iftar menüleri fiyatları; köfte menü 65 ₺ ve karışık ızgara menü 89 ₺.

Özlüce’de bulunan Çiçek Izgara Özlüce iftar menüleri aşağıdaki resimlerde yer almaktadır. Çiçek Izgara Özlüce iftar menüleri fiyatları; inegöl köfte ve kaşarlı köfte menü 80 ₺ ve inegöl köfte, kaşarlı köfte, kuzu şiş ve pirzola menü 105 ₺.

Balat, Odunluk ve Özlüce olmak üzere Bursa’da toplam 3 şubesi bulunan bulunan Dayı Kürek Lahmacun iftar menüsü aşağıdaki resimde yer almaktadır. Dayı Kürek Lahmacun iftar menüsü fiyatı; lahmacun menü 45 ₺.

 

Doburca’da bulunan Derebehçe Restaurant iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Derebahçe Restaurant  iftar menüleri fiyatları; beyaz et menü 65 ₺,  ve kırmızı et menü 70 ₺.

Beşevler’de bulunan Egelim Çöpşiş iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Egelim Çöpşiş iftar menüleri fiyatları; köfte menü 55 ₺, karışık menü 60 ₺ ve çöpşiş menü 65 ₺.

Konak Mahallesi’nde bulunan Emir Et Steakhouse iftar menüsü aşağıdaki resimde yer almaktadır. Emir Et Steakhouse  iftar menüsünde müşterilerine ızgara sucuk, hünkar beğendi ve tereyağlı lokum olmak üzere  3 farklı seçenek sunuyor. Emir Et İftar Menüsü fiyatı ise 80 ₺.

Beşevler Mahallesi’nde bulunan Fikret Balıkçılık iftar menüsü aşağıdaki resimde yer almaktadır. Fikret Balıkçılık  iftar menüsünde müşterilerine deniz levreği ve deniz çipurası olmak üzere 2 farklı seçenek sunuyor. Fikret Balıkçılık İftar Menüsü fiyatı ise 60 ₺.

 

Odunluk’ta bulunan Gonyalı Mevlana Pide  iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Gonyalı Mevlana Pide  iftar menüleri fiyatları; etli ekmek veya vejeteryan menü 50 ₺, bıçak arası veya mevlana pide menü 55 ₺, tavuk menü 50 ₺ ve kebap veya köfte menü 55 ₺.

Gürsu’da bulunan Güven Et Mangal iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Güven Et Mangal iftar menüleri fiyatları; köfte menü 39 ₺ ve karışık menü 49 ₺.

Tophane’de bulunan Hacı Dayı iftar menüsü aşağıdaki resimde yer almaktadır. Hacı Dayı Restaurant, müşterilerine her gün Hacı Dayı Special  ile hizmet vermekte olup  menü fiyatı 85 ₺’dir.

Bademli, FSM, Özlüce ve Görükle olmak üzere Bursa’da toplam 4 şubesi bulunan Hasköyüm Pidecisi  iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Hasköyüm Pidecisi iftar menüleri fiyatları; karışık pide menü 40 ₺ ve zengin karışık pide menü 55 ₺.

Hasköyüm Pidecisi ile ilgili yazımı buradan okuyabilirsiniz.

Küçük Sanayi’de bulunan İsmail Alsat Kasap Et Mangal iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. İsmail Alsat Kasap Et Mangal  iftar menüleri fiyatları; köfte menü 53 ₺, karışık ızgara menü 70 ₺ ve  kuzu tandır menü 70 ₺.

İsmail Alsat ile ilgili değerlendirmelerimi buradan okuyabilirsiniz.

Karacabey’de bulunan Kahve 6  iftar menüleri aşağıdaki resimlerde yer almaktadır. Kahve 6  iftar menüleri fiyatları; piliç ızgara menü 40 ₺, pideli köfte menü 50 ₺ ve antrikot ızgara menü 60 ₺.

Tuzpazarı ve Beşevler’de bulunan Kardeşler Pide ve Cantık Salonu iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Kardeşler Pide ve Cantık Salonu  iftar menüleri fiyatları; köfte menü 45 ₺ ve pide menü 45 ₺.

Kadeşler Pide ve Cantık Salonu hakkındaki değerlendirmemi buradan okuyabilirsiniz.

Uludağ Yolu’nda bulunan Kayabaşı Cafe iftar menüsü aşağıdaki resimde yer almaktadır. Müşterilerine Ramzan’da karışık ızgara menü sunan Kayabaşı Cafe’nin fiyatı 70 ₺.

Doburca’da bulunan Kaya Et Balık  iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Kaya Et Balık iftar menüleri fiyatları; tavuk ızgara menü 59 ₺, ızgara köfte menü 60 ₺, güveçte alabalık menü 64,5 ₺, güveçte köfte menü 67 ₺ ve karışık ızgara menü 84 ₺.

Doburca’da bulunan Keyfi Et iftar menüsü aşağıdaki resimde yer almaktadır. Keyfi Et müşterilerine canlı tasavvuf müziği eşliğinde lokum fix menü sunuyor ve fiyatı 80 ₺.

İnegöl’de bulunan Köfteci Eşref iftar menüleri aşağıdaki resimlerde yer almaktadır. Köfteci Eşref iftar menüleri fiyatları; tavuk menü 40 ₺, köfte menü 45 ₺, karışık köfte menü 50 ₺, karışık ızgara menü 60 ₺ ve et menü 65 ₺.

Bursa İftar Mekanları arasında favori mekanlarımızdan biri olan Lezzet Izgara Etli Ekmek Lefkoşe Caddesi’nde Carrefour’un hemen karşısında bulunuyor. Lezzet Izgara Etli Ekmek bu Ramazan’da oldukça cömert davranıyor ve sınırsız iftar menüsüyle müşterilerini ağırlıyor. İtar menüsü fiyatı ise 52,5 ₺.

Bademli’de bulunan Mahsen Davet iftar menüsü aşağıdaki resimde yer almaktadır. Mahsen Davet iftar menüsü fiyatı 79 ₺’dir.

Beşevler’de bulunan Maydanoz Pide ve Kebap Evi  iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Maydanoz Pide ve Kebap Evi  iftar menüleri fiyatları; pide menü 35 ₺, kebap veya tavuk şiş menü 40 ₺ ve karışık tepsi kebap menü 50 ₺.

Odunluk Lefkoşe Caddesi’nde bulunan Mersinli Ciğerci Apo iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Mersinli Ciğerci Apo müşterilerine ciğer şiş, et şiş, yürek şiş, tavuk şiş, adana ve urfa kebap anayemeklerinden birini içeren menü sunuyor ve fiyatları 50 ₺.

Eker Meydan’da bulunan Meydan Lokantası iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Meydan Lokantası iftar menüleri fiyatları; köfte menü 40 ₺, tavuk etli hünkar beğendi menü 40 ₺, dana etli hünkar beğendi menü 50 ₺ ve kuzu tandır menü 60 ₺.

Dobruca’da bulunan Muhibbi Life Restaurant iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Muhibbi Life iftar menüleri fiyatları; tavuk menü 50 ₺, köfte menü 60 ₺, biftek menü 70 ₺ ve kuzu tandır menü 90 ₺.

Kazancı’da bulunan Muhtarın Yeri iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Muhtarın Yeri iftar menüleri fiyatları; kazancı köfte menü 55 ₺ ve karışık ızgara menü 65 ₺.

Muradiye’de bulunan Muradiye Osmanlı Mutfağı iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Müşterilerine her gün farklı bir menü sunan Muradiye Osmanlı Mutfağı iftar menülerinin fiyatı ise 80 ₺.

FSM Bulvarı’nda bulunan Mus Et House iftar menüleri aşağıdaki resimlerde yer almaktadır. Mus Et House iftar menüleri fiyatları; et menü 70 ₺, köfte menü 60 ₺ ve tavuk menü 50 ₺.

Bursa İftar Mekanları arasında favori mekanlarımızdan biri olan Nurullah Kebap Esentepe’de bulunuyor. Nurullah Kebap bu Ramazan’da müşterilerine oldukça uygun fiyata Bursa Kebabı (İskender Kebap) sunuyor. 1 porsiyon Bursa Kebaplı Menü fiyatı ise 45 ₺ 1,5 porsiyon için 50 ₺ ve 2 porsiyon için 55 ₺.

Mudanya’da bulunan Otantik Gemi Otel Ramazan’da müşterilerine 7 farklı iftar menüsüyle hizmet veriyor. Otantik Gemi Otel iftar fiyatı kişi başı 80 ₺.

Bademli Kavşağı’nda bulunan Örnek Et Steakhouse iftar menüleri aşağıdaki resimlerde yer almaktadır. Örnek Et Steakhouse Ramazan’da müşterilerine farklı günlerde farklı menüler sunuyor ve fiyatı 120 ₺.

Örnek Et Steak House ile ilgili değerlendirmemi buradan okuyabiirsiniz.

Cumalıkızık’ta bulunan Özçelik Et Dünyası iftar menüleri aşağıdaki resimlerde yer almaktadır. Özçelik Et Dünyası  iftar menüleri fiyatları; köfte menü 43 ₺, tavuk şiş menü 40 ₺, alabalık menü 47 ₺ ve et menü 47 ₺.

Niltim’de bulunan Pamuk Et iftar menüsü aşağıdaki resimde yer almaktadır. Pamuk Et Ramazan’da müşterilerine fiyatı 70 ₺ olan tandır veya sac tavadan oluşan iki farklı iftar menüsü sunuyor.

Geçit’te bulunan Park Izgara iftar menüleri aşağıdaki resimlerde yer almaktadır. Park Izgara iftar menüleri fiyatları; köfte menü 72 ₺ ve karışık ızgara menü 79 ₺.

Çalı’da bulunan Paşa Et Mangal iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Paşa Et Mangal iftar menüleri fiyatları; köfte menü 38 ₺, karışık ızgara menü 65 ₺ ve lokum menü 65 ₺.

Kestel Kazancı’da bulunan Sac Altı Boşnak Böreği iftar menüsü aşağıdaki resimde yer almaktadır. Sac Altı Boşnak Böreği iftar menüsü fiyatı; köfte menü 65 ₺.

Bursa’da Soğanlı, Geçit, Gemlik, İnegöl ve Alaaddinbey’de bulunan Özdilek marketlerinin içerisinde yer alan Safahat Lokantası iftar menüleri aşağıdaki resimlerde yer almaktadır. Safahat Lokantası  iftar menüleri fiyatları; inegöl köfte menü 40 ₺, piliç sote menü 40 ₺, hünkarbeğendi menü 53 ₺ ve karışık ızgara menü 63 ₺.

Nilüfer Küçük Sanayi’de bulunan Serkan Et Mangal  iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Serkan Et Mangal  iftar menüleri fiyatları; köfte menü 50 ₺ ve et menü 75 ₺.

Podyumpark’ta bulunan Somunarası iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Balkan Mutfağı lezzetlerini en güzel şekilde müşterilerine sunan Somunarası  iftar menüleri fiyatları; hünkar beğendili yassı köfte menü 59 ₺, kasap köfte menü 55 ₺ ve piliç külbastı menü 49 ₺.

Karacabey’de bulunan Tavacı Refik  iftar menüsü aşağıdaki resimde yer almaktadır. Tavacı Refik iftar menüsünde ana yemekleri kuzu tandır veye sac tava olan bir iftar menüsü sunuyor. Bu menünün fiyatı ise 100 ₺.

Odunluk’ta bulunan Tavacı Recep Usta iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Tavacı Recep Usta bu Ramazan’da müşterilerine sac tava, kaburga dolma, karışık ızgara veya kuzu dolma ana yemeklerinden birinin seçildiği  iftar menüleri sunuyor. İftar Menüsü fiyatı ise 110 ₺.

Demirtaş’ta bulunan Yayla Et Mangal Steakhouse  iftar menüleri aşağıdaki resimde yer almaktadır. Yayla Et Mangal Steakhouse  iftar menüleri fiyatları; köfte menü 55 ₺, fix menü 55 ₺, karışık ızgara menü 75 ₺ ve yeyla special menü 85 ₺.

23 Nisan Mahallesi’nde bulunan bulunan Zeges iftar menüleri aşağıdaki resimlerde yer almaktadır. Zeges iftar menüleri fiyatları; karışık pide menü 50 ₺, edirne yaprak ciğer menü 50 ₺, ve hünkar beğendi menü 70 ₺.

Katıldığınız iftarlarla ilgili görüşlerinizi aşağıda ki yorum bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*