Strong Burger Cafe : Görükle’de Burgerin Yeni Adı

Strong Burger Görükle’de Atatürk Caddesi’ne 100 metre uzaklıktaki bir aralıkta yeni açıldı. Bir burgerci için ortalama büyüklükte ve şık bir mekana sahip. Mekanın kapalı ve açık alanları mevcut.

Buraya bir cuma günü öğle yemeği için 3 arkadaş geldik.

Strong Burger’de serpme kahvaltı yapmakta mümkün. Kahvaltıya ek muhlama, menemen, sucuk tava ve su böreği gibi sıcak seçeneklerde mevcut.

Kahvaltı için bir başka sefer tekrar geliriz umarım ama biz bugün burada burgerler için bulunuyoruz. Burada 4 farklı burger menüsü mevcut.  Ben içlerinden Strong Burger Special menüsünü arkadaşlarımda Red Burger menüsünü seçti. Her menünün 100 gr, 150gr ve 200 gr’lık buger köftesinden oluşan seçenekleri mevcut.

Strong Burger’in mutfağı açık, siparişinizi verdiğinizde yapılışını izleyebiliyorsunuz. Mutfak gayet temiz ve düzenli.

Bir süre sonra burger menülerimiz geldi. Buger ekmeği özel olarak yaptırılmış susamlı ve içi dolgun doyurucu bir ekmek. Burger köftesi 150 gr, oldukça büyük. Bu köfte günlük olarak taze yapılıyor ve oldukça lezzetli. Bunun dışında burgerde karamelize soğan, mantar, chedar peyniri ve kaşar peyniri bulunuyor. Burger bir bütünlük içinde düşünüldüğünde oldukça lezzetli.

Menüde bulunan patates kızartması ise doğru patateslerden doğru şekilde kızartılmış ve burgerle uyumlu.

Beni Strong Burger’den en çok şaşırtan şey yediğimiz bu menünün fiyatının 20 TL olmasıydı. Bugün tanınmış fast-food markalarının içinde ne olduğunu bile bilmediğimiz sağlıksız menülerine en az 15 TL vermektense, Strong Burger’e gelip gerçek bir burger yemek çok daha mantıklı.

Strong Burger bize fiyat-performans olarak oldukça yüksek kalitede burgerler sunuyor. Bu burgerler Görükle’de bulunan öğrenci kardeşlerimize hitap ettiği kadar Görükle dışından gelen lezzet avcılarını da tatmin edecek kadar lezzetli.

Benim Strong Burger Cafe hakkındaki değerlendirmelerim bunlardı. Eğer sizinde deneyimleriniz varsa bunları aşağıdaki yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Strong Burger Cafe Puanlama
Genel:4 out of 5 stars (4,0 / 5)
Lezzet:4 out of 5 stars (4,0 / 5)
Fiyat - Kalite:4.5 out of 5 stars (4,5 / 5)
Ambiyans:3.5 out of 5 stars (3,5 / 5)
Strong Burger Cafe İletişim

Tel: (0538) 249 7998

Strong Burger Cafe Adres

Görükle

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*